Юридические услуги

Оказание юридических услуг в Украине

Юридические услуги в Украине – 117 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Практическая помощь в получении регистрации места жительства (прописки) в Харькове. Для граждан Украины и иностранцев! Можно с несовершеннолетними детьми. Для иностранцев предоставим - нотариальное заявление о согласии хозяина квартиры прописать у себя иностранца и нотариальные копии документов на собственность, где будет происходить регистрация места жительства (для оформления временного вида на жительство, постоянного вида на жительство, гражданства). Все официально! Предоставляемая услуга полностью соответствует законодательству Украины. Я собственник квартир (в жилых многоэтажках) в городе Харькове, предоставляю Вам возможность без посредников оформить прописку в городе Харькове. Прописка оформляется в течении 1 часа при личном Вашем присутствии в Центре административных услуг! Звоните с 8.00 до 20.00 ежедневно. Без выходных. Registration of place of residence in the city of Kharkov for foreign citizens. A notarized statement of consent of the landlord to register the foreigner. Officially. Quickly. Inexpensive.

Договорная

Деловые услуги   Юридические консультации

01.10.2017

Обычные объявления

договір оренди землі

ПИТАННЯ ДНЯ !!!! УКЛАДЕННЯ ДОГОВОУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ. ЧИМ МИ МОЖЕМО БУТИ КОРИСНІ ????? 1. Перевіримо вже укладені вами договори оренди землі на відповідність їх вашим інтересам та нобхідність внесення змін.... -відповідність договорів оренди вимогам чинного законодавства, - аналіз ризиків невідповідності та захист. -аналіз помилок, що призводять до визнання договору недійсним. -аналіз Істотних умов договору 2. Надамо повний юридичний супровід укладення нового договору оренди землі та його держ.реєстрації. Підготуємо повний пакет документів, включаючи план земельної ділянки, кадастровий план, акт визначення меж ділянки, акт приймання – передачі, проект відводу..... 3. Допоможемо в продовженні, зміні та розірванні договорів оренди землі проведенні їх реєстрації. • 4. Питання оренди земельних часток (паїв). Як легально можна використовувати (орендувати) землі, які передані громадянам (підприємствам) на праві постійного користування. Реєстрація. • Надання ділянок у спільну оренду. • Узгодження меж ділянки. • Зміна власника орендованих ділянок у зв’язку з розмежуванням земель. Вплив на договір оренди, його реєстрацію. • Реєстрація договору права оренди. • Пролонгація (відновлення) договорів оредни. Ефективний захист права оренди. • Розірвання договору оренди, в т.ч. в односторонньому порядку. 5. Судовий захист.

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

Парковка

Допоможемо організувати платну автостоянку або зону паркування для вашого авто

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

Компанія Legal Experts пропонує пакет послуг для юридичних та фізичних осіб з питань придбання, відчуження нерухомості, а також Cупровід угод, пов’язаних з орендою, купівлею й продажем нерухомості; підготовка, оформлення та правова оцінка договорів оренди, купівлі-продажу нерухомості, а також вирішення інших питань пов’язаних з реалізацією права власності на нерухоме майно. юридична експертиза правовстановлюючих документів на нерухомість, аналіз «історії» переходу й оформлення прав власності на нерухоме майно;- ведення судових справ, що пов’язаних з нерухомістю, а також позасудове врегулювання спорів; - консультації з питань спадщини; оформлення й відновлення правовстановлюючих документів на нерухомість; реєстрація прав власності на нерухомість, правовий супровід будівництва, отримання всіх необхідних дозвільних документів та юридичний супровід на етапі проектування аж до моменту отримання замовником права власності на збудований об’єкт нерухомості.

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

Самочинне будівництво

Забезпечимо юридичний супровід будівництва, реконструкції, перепланування, а також допоможемо узаконити самочинне будівництво...

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

Допоможемо внести дані про нерухоме майно в Державний реєстр майнових прав на нерухоме майно. ТЕРМІНОВО.

Договорная

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

Допоможемо придбати квартиру в новобудові, уникнувши небажаних ризиків та втрати коштів.

Договорная

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

ПОМИЛКА В ДЕРЖАВНОМУ ЗЕМЕЛЬНОМУ КАДАСТРІ??? Ви виявили помилку в Державному земельному кадастрі і не знаєте що з цим робити ??? Допоможемо виправити помилки в Державному земельному кадастрі та отримати витяг з Державного земельного кадастру в результаті виправлення помилки.

Договорная

Прочие юридические услуги

16.07.2018

ДОПОМОЖЕМО ПЕРЕОБЛАДНАТИ ГОРИЩЕ ПІД МАНСАРДНЕ ПРИМІЩЕННЯ. ОТРИМАТИ ВІДПОВІДНІ ПОГОДЖЕННЯ І ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ НА ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ГОРИЩ НА МАНСАРДУ ВАРІАНТИ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ КОЛИ НЕМАЄ ЗГОДИ СУСІДІВ.....

Договорная

Прочие юридические услуги

16.07.2018

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ НА БУДЬ-ЯКІЙ СТАДІЇ БУДІВНИЦТВА Компанія Legal Experts пропонує: • Юридичний супровід питання виділення земельної ділянки під будівництво багатоповерхового житлового будинку чи комерційної нерухомості; • Зміна цільового призначення земельної ділянки; • Юридичний супровід укладення угоди оренди земельної ділянки для будівництва багатоповерхового будинку; • юридична експертиза правовстановлюючих документів на земельні ділянки, аналіз «історії» переходу та оформлення прав власності на земельні ділянки; • питання заставних операцій із земельними ділянками; • експертиза кредитних договорів, договорів іпотеки, супровід угод по оформленню кредитних і іпотечних договорів; • ведення судових і господарських справ по спірних питаннях, що пов'язані із земельними ділянками ; • супровід інвестиційних проектів, пов'язаних із забудовою земельних ділянок; • розробка й супровід реалізації договорів генпідряду з будівельними компаніями. • оформлення та відновлення правовстановлюючих документів на землю; • реєстрація прав власності на землю; • юридичний супровід отримання ліцензії на всі види будівельних робіт по всій території України; • вирішення проблемних питань на стадії отримання дозволу на проектування, вихідних та проектних даних, отримання технічних умов, підготовка та узгодження проекту і т.п.; • узаконення самовільного будівництва; • правовий супровід отримання декларації на початок проведення будівельних робіт; • правовий супровід на етапі введення об’єкта будівництва в експлуатацію; • правовий супровід на етапі реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомості.

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

Допоможемо отримати ліцензію на будівельні роботи. В комплекс послуг з отримання ліцензії входить:консультування з питань необхідності отримання ліцензії та встановленого законодавством порядку та умов її отримання; кваліфікована підготовка та формування необхідного пакету документів по отриманню ліцензії;подання сформованого пакету документів до органу ліцензування – Державної архітектурно-будівельної інспекції України або територіальної інспекції, що має такі повноваження;контроль за ходом ліцензійного провадження та засіданням ліцензійної комісії;отримання Вашої ліцензії в органі ліцензування.

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

Забезпечимо правовий супровід придбання нерухомості за кордоном.

Договорная

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

НАДАЄМО КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ПРИДБАННЯ НЕРУХОМОСТІ В НОВОБУДОВАХ !!!

Договорная

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

Допоможемо відновити втрачені документи на нерухоме майно. ТЕРМІНОВО!!!

Договорная

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

Надаємо комплекс юридичних послух по організації АЗС, що включають: отримання та підготовку земельної ділянки для організації АЗС, організація АЗС у обраній вами місцевості, отримання ліцензії для зберігання нафтопродуктів, юридичний супровід будівництва приміщення для оператора АЗС, украдення договорів придбання обладнання та поставки пального.Надамо юридичний супровід організації міні АЗС, мобільних заправок, внутрігосподарських заправних станцій ...

Договорная

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

Компанія Legal Experts забезпечить повний юридичний супровід будівництва автомобільної дороги на всіх етапх.

Договорная

Юридические консультации

16.07.2018

АГЕНСТВО НЕДВИЖИМОСТИ "ОКСАГЕН"

Экспертная, независимая оценка (квартир, домов, земельных участков, гаражей и т. д. ) для договоров купли, продажи, наследства, дарения, судебные споры, обмены - быстро, недорого. Изготовление тех. документации по присвоению кадастрового номера земельным участкам. Бесплатный прием заявок на продажу вашей недвижимости в г. Николаеве и пригороде.

Отдам даром

Сделки с недвижимостью

16.07.2018

Предоставление правовой помощи, все виды юридических услуг в Киеве.

Договорная

Прочие юридические услуги

16.07.2018

Надаю юридичні, землевпорядні та геодезичні послуги з приватизації земельних ділянок.

Договорная

Прочие юридические услуги

13.07.2018

Надаю послугу з присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам.

Договорная

Прочие юридические услуги

13.07.2018

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Деловые услуги
  • Рубрики в разделе Юридические услуги
Популярные рубрики:

Защитить свои права в суде можно с помощью квалифицированного адвоката. Юридические услуги позволяют действовать в соответствии с законодательством и при этом значительно эффективней решать свои вопросы, возложив все хлопоты на специалиста в этом деле.

Предоставление юридических услуг в Украине.

Находясь в любом месте Украины, вы можете заручиться поддержкой опытного юриста, которого вы сможете найти на доске бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь вы найдете специалиста, который:

  •     поможет решить вопросы с недвижимостью;
  •     заверит любой документ;
  •     проведет грамотную консультацию по любым вопросам;
  •     будет действовать от вашего имени во время судебного разбирательства.

Ukrmarket.net – облегчает человеку поиски профессионального юриста.

Через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно напрямую связаться с адвокатом в Украине. Позвонив по оставленному номеру телефона в объявлении, вы уже практически сразу сможете получить первую бесплатную консультацию.

Услуги, Деловые услуги, Юридические услуги - объявления Украина.