Офисная работа в Запорожской области

Офисная работа в Запорожской области – 31 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Пропонуємо заробіток на дому. Робота на ПК рекламно-інформаційного змісту з вільним графіком, можна поєднувати з основною роботою. Зайнятість - від 3-х год. в день. Навчання безкоштовне в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту

9 600 грн.

Операторы

12.08.2022

Додатковий підробіток на ПК із зайнятістю 3-4 год. в день. Можна поєднувати з декретною відпусткою або з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 23 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача. За детальною інформацією пишіть на ел.пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

12.08.2022

Віддалена робота на ПК із зайнятістю від 3-х год. в день (графік гнучкий). Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 30 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

9 500 грн.

Операторы

12.08.2022

Додатковий заробіток на дому. Робота на ПК інформаційного змісту з вільним графіком (зайнятість 4 год. в день), можна поєднувати з основною роботою. Навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

9 000 грн.

Операторы

12.08.2022

Потрібні працівники для віддаленої роботи через мережу Інтернет. Обов'язки: реклама бренду та ведення кореспонденції. Вимоги: навність ПК з доступом до Інтернету, вільних 3-4 години на добу. Умови: навчання безкоштовне, офіційне працевлаштування. Усі деталі пишемо на пошту.

9 500 грн.

Операторы

12.08.2022

В компанію проводиться набір працівників для роботи на дому. Робота інформаційного характеру, основні обов'язки - розміщення реклами в інтернеті, опрацювання запитів клієнтів та їх консультування. Графік роботи вільний, навчання онлайн в процесі роботи (безкоштовно), високий та стабільний дохід, бонуси, премії. Детальніше пишіть на пошту.

9 400 грн.

Операторы

12.08.2022

Пропонуємо роботу, яку можна поєднувати з основною діяльністю і яка може стати вашим хоббі. Працювати можна у зручний для вас час, від 2-х годин на день. Стабільний дохід, професійний ріст, премії та бонуси від компанії. Всі деталі відправляємо на пошту.

9 000 грн.

Операторы

12.08.2022

У зв’язку із розширенням штату у компанію проводиться набір працівників для віддаленої роботи на ПК. Вимоги: жінки віком від 25 років, наявність ПК зі швидкісним інтернетом, вільних 3-4 години на день для роботи. Оплата офіційна на банківську карточку, графік нефіксований (складаєте самі), корпоративне навчання онлайн. За детальною інформацією пишіть на пошту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

12.08.2022

Проводиться набір працівників для дистанційної роботи в інтернет-магазині. Високий дохід, премії, безкоштовне навчання. Зайнятість часткова, можна поєднувати із основною діяльністю. Для роботи потрібен ПК зі швидкісним інтернетом та бажання працювати. За детальнішою інформацією звертайтеся на електронну пошту.

10 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

12.08.2022

Пропонуємо заробіток на дому без жодних інвестицій - нескладна робота на ПК з вільним графіком. Основним завданням буде побудова структури споживачів та організація товарообігу. Високий дохід, кар'єрний ріст, премії на всіх етапах росту. Пишіть, деталі відправлю на пошту.

9 000 грн.

Операторы

12.08.2022

Рекламно-інформаційна діяльність на ПК, яку можна виконувати вдома у зручний для вас час. Полягає у роботі з клієнтами - переписка, консультування, супровід. Вимоги: жінки віком від 25 років, грамотні у спілкуванні з людьми, активні, цілеспрямовані. Графік гнучкий, навчання під час роботи. За детальнішою інформацією пишіть на електронну пошту.

9 300 грн.

Менеджеры по персоналу

12.08.2022

Предлагаем дополнительный доход на дому. Работа на ПК информационного характера со свободным графиком. Требования: наличие ПК с интернетом, несколько свободных часов в день для работы. Доход официальный, стабильный, есть обучение в процессе работы. За подробностями пишите на почту.

9 500 грн.

Операторы

12.08.2022

Подработка на ПК в свободное от работы время, а также неплохой дополнительный доход для женщин в декрете. Работа информационного характера по предоставляемых материалах. Занятость - 3 часа в день, график нефиксированный. Постоянно растущий доход, премии, карьерный рост. Более подробную информацию отправляем на почту.

9 900 грн.

Операторы

12.08.2022

Требования: жен от 18 лет, знание ПК на уровне среднего пользователя, стабильный интернет, гибкий график работы - затраты на работу 3-4 часа в день в своем темпе. Подробности отправим на эл. ящик.

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

29.03.2019

Работа дома в удобное время от двух часов в сутки для женщин владеющим компьютером на уровне пользователя.Детальную информацию отправлю на вашу почту.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

работа в удобном месте в любое время вместо игрушек и новостей,вопросы на почту

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Работа для женщин в интернете по личному графику.Предложение отправлю на вашу почту.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Трeбования: жeн от 18 лет, удeлять рaботe 3-4 часа в дeнь в своем тeмпе. Указывайте свою эл. почту, отпрaвим подробности

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

29.03.2019

Ведётся набор сотрудников для продвижения интернет магазина. Требования: жен. От 21года, уровень знания ПК средний.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Требования: жен. От 22лет, знание компьютера на уровне пользователя, наличие ПК и скоростного интернета.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Любая компания имеет не только производственную часть, но и офисное помещение. Здесь проводится квалифицированными сотрудниками обработка документов и работа с клиентами. Офисные работники высоко ценятся, так как они напрямую взаимодействуют с клиентами и могут заключать прибыльные контракты.

Вакансии офисного персонала в Запорожской области.

Получить должность в офисе можно, заглянув на сайт UkrMarket. Это доска бесплатных объявлений, на которой можно увидеть всевозможные запросы работодателей по поиску офисного персонала. С помощью сайта можно устроиться работать:
  • секретарем;
  • оператором;
  • менеджером;
  • администратором.

UkrMarket – возможность найти работу в офисе успешной компании.

Благодаря существованию доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете в любое удобное время просматривать вакансии о трудоустройстве в офис в Запорожской области, которые постоянно выкладываются на сайте. На данном ресурсе вы сможете найти перспективную компанию, которая предложит вам достойную оплату за ваш труд.

Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Запорожская область.