Офисная работа в Житомире

Офисная работа в Житомире – 187 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Нам нужны женщины На работу, что не потребует спец. Навыков. Только информативная сфера на дому. Можно обучаться в процессе и совмещать. -Жен.-девушка возраст от 22 года -Иметь ПК и открытый доступ к сети -Обучаемость Условия: - удаленно Собеседование проводится по ел. Почте

8 000 грн.

Операторы

29.10.2019

Робота інформаційно-рекламного характеру. Обов'язки: - розміщення об'яв всєті інтернет; підбір партнерів: імейл листування, співбесіди, оформлення та обслуговування замовлень. Необхідно дотримуватися посадовими інструкціями. Навчання за рахунок компанії.

8 000 грн.

Операторы

29.10.2019

Запрошуємо працівницю допомогти нам розвивати фірму в мережі Інтернет. Від Вас потрібно тільки наявність пристрою або ПК з доступом в Інтернет. Розміщуйте рекламу і отримуйте за це дохід щомісяця не виходячи з дому. Роботу можна поєднувати з основним місцем роботи, достатньо 3-4 години Вашого часу в день. Деталі відправляю на вашу пошту,вкажіть її у своєму звернені.

8 000 грн.

Операторы

29.10.2019

Менеджер

Робота у відомій компанії після випробувального терміну, оптимальне робоче місце. Основні обов’язки: -Координація відправлень, замовлень та умов доставки -Спілкування з клієнтами через електронну пошту стосовно роботи Вимоги: Досвід роботи з Excel або Google Documents на ПК Відповідальність, бажання навчатись та вдосконалюватись

8 000 грн.

Операторы

29.10.2019

В международную фирму нужна женщина от 20 лет для работы на дому с ПК или планшета.Нужно работать с сайтами по трудоустройству,отвечять на отклики по ел.почте.И направлять на сайт компании заинтересованых людей в работе.Обучение безплатное,без обьязательств.Есть пробный период.Если вам подходит эта работа то для связи укажите свой ел.адрес и менеджер филиала с вами свяжется для собеседования.

8 000 грн.

Операторы

29.10.2019

В фірму потрібна працівниця для реклами.Середній рівень ПК.Вік 20-60 років без шкідливих звичок.Робота на дому за власним ПК.Приділяти роботі 3-4 год. є карьєрний ріст плюс поремії за якісну роботу.Звертатись за подробицями на ел.пошту.

8 000 грн.

Операторы

29.10.2019

На постійну роботу шукаємо клієнт-менеджера. Обов'язки: обробка запитів клієнтів, консультування, ведення електронних баз даних Вимоги: наявність ПК і доступ до інтернету Умови: безкоштовне навчання, виплати на рахунок в банку, оплата відрядно-преміальна, вільний графік

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Вимоги: ПК-впевнений користувач, знання базових офісних програм, доступ до інтернету Обов'язки: розміщення інформації на сайтах, робота з електронною поштою, ведення баз даних Умови: вільний графік від 2-х годин в день, робота на дому, премії та бонуси за результатами роботи, навчання за рахунок компанії

7 500 грн.

Операторы

15.12.2019

Для мам, які хочуть мати додатковий дохід і бути поруч зі своєю дитиною пропонуємо віддалену роботу. Час роботи ви обираєте самі, орієнтовно від 2-х годин в день. Що необхідно-мати комп'ютер або ноутбук і доступ до інтернету. Робота нескладна, полягає в розміщенні інформації в інтернеті. Всього необхідного ми навчимо.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Вимоги: -знання ПК на рівні користувача та базових офісних програм -доступ до інтернету -від 3-х годин вільного часу в день Обов'язки: -ведення переписки -робота з документацією -виконання поставлених завдань Умови: -вільний графік -навчання безкоштовне -бонуси та премії виплати на рахунок в банку раз на три тижні

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Обов'язки: -консультування клієнтів -робота з сайтом Вимоги: -уважність -працелюбність -готовність навчатися -доступ до інтернету Умови: -вільний графік -віддалена робота -оплата відрядно-преміальна

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Вимоги: рівень володіння комп'ютером не нижче середнього, комунікабельність, цілеспрямовансть Обов'язки: робота в інтернеті за інструкцією Умови: навчання в процесі роботи, вільний графік від 3-х годин в день

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Вимоги-доступ до інтернету, наявність комп'ютера, здатність до навчання, бажання працювати. Обов'язки-робота по залученню клієнтів. Навчання безкоштовне. Розглянемо кандидатів без досвіду.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Шукаєш роботу? У нас є для тебе чудова пропозиція! Від тебе потрібен доступ до інтернету, базові знання комп'ютера і велике бажання працювати. Ми пропонуємо роботу у великій європейській компанії, з вільним графіком і можливістю кар'єрного зростання. Приєднуйся до нашої команди-навчимо заробляти в інтернеті!

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Що потрібно робити: розміщувати оголошення, працювати з електронною поштою, вести електронну звітність. Вимоги: вік від 20 років, постійний доступ до інтернету, наявність власного комп'ютера або планшету. Умови: вільний графік, відрядна форма оплати, безкоштовне навчання, бонуси та премії.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Ми пропонуємо віддалену роботу для мам, які хочуть мати додатковий дохід і бути поруч зі своїми дітками одночасно. Графік роботи гнучкий, ви вибираєте для себе зручний час. Потрібно мати комп'ютер чи ноутбук та доступ до інтернету. Робота неважка, розміщувати інформацію в інтернеті. Всього, що вам потрібно знати, ми навчаємо.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Вимоги: впевнений користувач комп'ютера, базові знання офісних програм, доступ до інтернету. Обов'язки: розміщувати інформацію в інтернеті, працювати з електронною поштою, вести бази даних Умови: гнучкий графік від 3-х годин на день, робота з дому, премії за результатами роботи, безкоштовне навчання.

7 500 грн.

Операторы

15.12.2019

Що ви робите? Консультуєте людей, працюєте з базами даних, проводите співбесіди. Ми-навчаємо, допомагаємо, надаємо вільний графік і можливість працювати в будь-який час в будь-якому місці.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2019

Робота в інтернеті. Суть роботи-розміщувати оголошення на сайтах, консультувати по готовим скриптам. Час і тривалість роботи ви обираєте самі. Безкоштовне навчання.

7 500 грн.

Операторы

15.12.2019

Ищем активных девушек, женщин для удалённой работы с дома. Необходимо наличие компьютера с постоянным доступом к интернету, умение пользоватся офисными программами, высшее образование приветствуется, можно без опыта работы. Оплата зависит от проделанной Вами работы. Подробности на вайбер

7 000 грн.

Операторы

13.08.2019

Любая компания имеет не только производственную часть, но и офисное помещение. Здесь проводится квалифицированными сотрудниками обработка документов и работа с клиентами. Офисные работники высоко ценятся, так как они напрямую взаимодействуют с клиентами и могут заключать прибыльные контракты.

Вакансии офисного персонала в Житомире.

Получить должность в офисе можно, заглянув на сайт UkrMarket. Это доска бесплатных объявлений, на которой можно увидеть всевозможные запросы работодателей по поиску офисного персонала. С помощью сайта можно устроиться работать:
  • секретарем;
  • оператором;
  • менеджером;
  • администратором.

UkrMarket – возможность найти работу в офисе успешной компании.

Благодаря существованию доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете в любое удобное время просматривать вакансии о трудоустройстве в офис в Житомире, которые постоянно выкладываются на сайте. На данном ресурсе вы сможете найти перспективную компанию, которая предложит вам достойную оплату за ваш труд.

Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Житомир.