Работа для секретарей и офис-менеджеров в Житомирской области

Работа для секретарей и офис-менеджеров в Житомирской области – 29 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Обязанноcти: сoзданиe бaзы клиeнтoв-покyпaтeлeй интеpнeт –мaгазинoв.

5 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Потрібні співробітниці для віддаленого підробітку. Вік від 22 років, вміння спілкуватись з людьми, нaявність комп'ютерa, хорошого інтернет-з'єднання, відповідальність, коммунікaбельность, чесність. Умови, грaфік рaботи: роботa ведеться виключно домa з ПК, грaфік вільний, зaйнятіcть від 3 годин в дeнь. Перед роботою проводиться стажування (безоплатно). Виплaти офіційні. Пoвна інфoрмaція на вайбер або в пп.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.07.2019

Офис-менеджер

Компания приглашает на работу девушек в интернет магазин. Требования: внимательность, грамотность, знание пк, наличие интернета. Обязанности: консультация на сайте. Условия: удобный график, премии, з/п на карту.

8 900 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2019

Подработка для девушек от 20 лет! Знание Microsoft office и наличие ПК или планшета. Обязанности: работа с входной корреспонденцией, консультации онлайн. Оплата+ премии. Детали по почте.

8 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2019

Пoдpaбoткa для девушек от 22 лет дистанционно на ПК. Обязанности: работа с клиентами, обработка корреспонденции, обучение. Условия: коммуникабельность, трудолюбие, , гибкий график. Оплата своевременная+премии. Никаких вложений. Возможность развития и карьерного роста. Все детали по почте.

8 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2019

Заработок для девушек от 22 лет дистанционно на ПК. Обязанности: работа с клиентами, обработка корреспонденции, обучение. Условия: целеустремленность, трудолюбие, , гибкий график. Оплата своевременная+премии. Никаких вложений. Возможность развития. Все детали по почте.

8 200 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2019

Ведётся набор сотрудников для работы на дому. Подробности на отклик.

4 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

21.04.2019

Предлагаю подработку для всех. Основные требования: наличие компьютера с выходом в интернет, от 4 часов в день свободного времени, возраст от 23 лет. В ваши обязанности будет входить: размещение объявлений, консультирование потенциальных клиентов по эл. Почте. Все материалы для работы предоставляются бесплатно, обучение проходит в процессе работы, в режиме онлайн.

6 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

03.06.2019

На постійну роботу шукаємо клієнт-менеджера. Обов'язки: обробка запитів клієнтів, консультування, ведення електронних баз даних Вимоги: наявність ПК і доступ до інтернету Умови: безкоштовне навчання, виплати на рахунок в банку, оплата відрядно-преміальна, вільний графік

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Для мам, які хочуть мати додатковий дохід і бути поруч зі своєю дитиною пропонуємо віддалену роботу. Час роботи ви обираєте самі, орієнтовно від 2-х годин в день. Що необхідно-мати комп'ютер або ноутбук і доступ до інтернету. Робота нескладна, полягає в розміщенні інформації в інтернеті. Всього необхідного ми навчимо.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Вимоги: -знання ПК на рівні користувача та базових офісних програм -доступ до інтернету -від 3-х годин вільного часу в день Обов'язки: -ведення переписки -робота з документацією -виконання поставлених завдань Умови: -вільний графік -навчання безкоштовне -бонуси та премії виплати на рахунок в банку раз на три тижні

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Обов'язки: -консультування клієнтів -робота з сайтом Вимоги: -уважність -працелюбність -готовність навчатися -доступ до інтернету Умови: -вільний графік -віддалена робота -оплата відрядно-преміальна

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Вимоги: рівень володіння комп'ютером не нижче середнього, комунікабельність, цілеспрямовансть Обов'язки: робота в інтернеті за інструкцією Умови: навчання в процесі роботи, вільний графік від 3-х годин в день

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Вимоги-доступ до інтернету, наявність комп'ютера, здатність до навчання, бажання працювати. Обов'язки-робота по залученню клієнтів. Навчання безкоштовне. Розглянемо кандидатів без досвіду.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Шукаєш роботу? У нас є для тебе чудова пропозиція! Від тебе потрібен доступ до інтернету, базові знання комп'ютера і велике бажання працювати. Ми пропонуємо роботу у великій європейській компанії, з вільним графіком і можливістю кар'єрного зростання. Приєднуйся до нашої команди-навчимо заробляти в інтернеті!

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Що потрібно робити: розміщувати оголошення, працювати з електронною поштою, вести електронну звітність. Вимоги: вік від 20 років, постійний доступ до інтернету, наявність власного комп'ютера або планшету. Умови: вільний графік, відрядна форма оплати, безкоштовне навчання, бонуси та премії.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Ми пропонуємо віддалену роботу для мам, які хочуть мати додатковий дохід і бути поруч зі своїми дітками одночасно. Графік роботи гнучкий, ви вибираєте для себе зручний час. Потрібно мати комп'ютер чи ноутбук та доступ до інтернету. Робота неважка, розміщувати інформацію в інтернеті. Всього, що вам потрібно знати, ми навчаємо.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Що ви робите? Консультуєте людей, працюєте з базами даних, проводите співбесіди. Ми-навчаємо, допомагаємо, надаємо вільний графік і можливість працювати в будь-який час в будь-якому місці.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2019

Дистанційна робота на ПК із гнучким графіком від 4-х год. в день. Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи, безкоштовно. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 23-х років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2019

Потрібні співробітники для роботи з дому на ПК, які будуть займатися інформаційно-рекламною діяльністю. Графік гнучкий (2-4 год.в день), особливих навиків чи досвіду у даній сфері не потрібно, проводиться корпоративне навчання в процесі роботи. Хороший дохід, бонуси та премії від компанії. Деталі відправляємо на пошту.

6 300 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2019

Основную часть персонала в офисе составляет секретариат и офис менеджеры. Именно они ответственны за работу с документами, консультирование клиентов, ответы на звонки, а также ряд других операций. Данные служащие представляют основу любого офиса и помогают директору компании реализовывать свои планы.

Вакансии офис-менеджеров в Житомирской области.

Если вы хотите развивать свою карьеру на посту офис-менеджера, вы можете начать поиски места для трудоустройства с доски бесплатных объявлений UkrMarket. С помощью сайта вы сможете устроиться на работу в перспективную компанию, где вы будете получать приличное вознаграждение за ваш труд. Здесь вы найдете вакансию на пост:

  • секретаря;
  • сотрудника на хостес;
  • менеджера по работе с клиентами;
  • офис-менеджера;
  • менеджера по закупкам.

UkrMarket – возможность устроиться в престижную компанию с высокой оплатой труда в Житомирской области.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket позволяет соискателю быстро сориентироваться на рынке вакансий и найти работу в необходимой для него сфере. С помощью сайта можно устроиться на постоянную или временную работу в Житомирской области.

Cекретари / офис-менеджеры, Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Житомирская область.